wroclaw.pl strona główna

UWAGA! Uwaga kierowcy! Poważny wypadek na drodze pod Wrocławiem

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Strażnicy miejscy nauczą pokonać napastnika

Strażnicy miejscy nauczą pokonać napastnika

Data publikacji: Autor:

Edytuj w ACMS

Jak poradzić sobie z napastnikiem, a przy okazji nabrać większej pewności siebie – tego będą uczyć panie strażnicy miejscy. W ramach akcji „Bezpieczna Kobieta w Mieście” straż miejska organizuje w kwietniu bezpłatne zajęcia z samoobrony dla kobiet i ABC pierwszej pomocy. Można się już zgłaszać.

Reklama

Bezpłatne zajęcia odbywać się będą w każdą środę. Grupa może liczyć najwyżej 15 osób. Zainteresowanie poprzednim kursem samoobrony w lutym i marcu było tak duże, że straż miejska postanowiła ponownie zaprosić do udziału w zajęciach mieszkanki Wrocławia.

Podczas szkolenia instruktorzy pokażą kobietom różne chwyty i triki, dzięki którym nabiorą pewności siebie, łatwiej unikną ataku, a w sytuacji zagrożenia będą wiedziały, jak się zachować. Oprócz tego podczas szkoleń uczestniczki poznają podstawy udzielania pierwszej pomocy.

Zajęcia odbędą się będą w każdą środę w Zespole Szkolno - Przedszkolnym  nr 8 przy ul. Składowej 2/4. Na zajęcia należy zabrać strój do ćwiczeń, obuwie sportowe i dokument tożsamości. Nie trzeba być zameldowanym we Wrocławiu, ale konieczne jest ukończenie 18 lat.

Zapisywać możecie się pod numerem 660 539 370.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama