Spotkanie konsultacyjne dotyczące utworzenia “Szkolnej ulicy” przy Szkole Podstawowej nr 26 im. Piastów Śląskich przy ul. Lubelskiej 95 B.
Zapraszamy do wyrażania opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie określenia zasad wynajmu pracowni do prowadzenia działalności w dziedzinie kultury i sztuki oraz określenia trybu wyłaniania najemców tych pracowni, będącego jednym z elementów wdrażania nowego modelu wypracowanego podczas przeprowadzonych konsultacji społecznych.
Wrocławska strefa czystego transportu ma obejmować centrum miasta i część śródmieścia z przedwojenną zabudową: osiedla Stare Miasto, Nadodrze, Ołbin, Kleczków, Plac Grunwaldzki, Przedmieście Oławskie i Przedmieście Świdnickie, a także część osiedla Szczepin. Powierzchnia strefy to tylko 6 procent powierzchni miasta, którą jednak zamieszkuje aż 23 procent wrocławian.
Zapoznaj się z raportem konsultacji społecznych dotyczącym projektu remontu ul. Ruskiej na odcinku od ul. Kazimierza Wielkiego do placu Solnego.
Jaka powinna być miejska biblioteka? Latem tego roku MBP zapytała o to mieszkańców. Znamy już wyniki konsultacji. Przeczytajcie jakie są oczekiwania czytelników i które z nich już są stopniowo wdrażane.
Zapoznaj się z raportem konsultacji społecznych dotyczącym roli i funkcji bibliotek w zmieniającym się Wrocławiu, a także oczekiwań mieszkańców i mieszkanek miasta w stosunku do bibliotek.
Ostatnia narada związana z wprowadzeniem „Strefy Czystego Transportu” we Wrocławiu jest drugim etapem konsultacji społecznych. Miasto potwierdziło kolejny etap rozmów z mieszkańcami.
Do 10 grudnia 2023 r. trwa drugi etap konsultacji społecznych pn. Jaka będzie strefa czystego transportu we Wrocławiu? Inicjuje je Biuro Zrównoważonej Mobilności UM. Zachęcamy do udziału w nich i do wyrażenia swojej opinii.
Zapoznaj się z raportem konsultacji społecznych na temat możliwości wprowadzenia strefy czystego transportu (SCT) we Wrocławiu.
Reklama